Heweso

❝ Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır. ❞
Voltaire

MENÜ

WhatsApp Sesli Arama Arayüzünü Değiştiriyor

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor.

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor. WhatsApp 2 milyara yakın kullanıcı sayısı ile oldukça önemli bir kullanım oranına sahip. Meta çatısı altında hizmet veren WhatsApp tasarım değişiklikleri yapmaktadır.

Edinilen bilgilere göre WhatsApp, sesli arama arayüzünü değiştirecek. Sesli arama yapıldığında farklı bir görünüm ile karşılaşabiliriz. Daha modern bir tasarım ile karşımıza gelecek olan sesli arama arayüzü yeni güncellemeler ile uygulamaya eklenecek.

Henüz kullanıcılara sunulmamış olan yeni tasarım şimdilik beta sürümünde yer almaktadır. Yakında tüm kullanıcılara gelecek olan bu güncelleme oldukça modern olacaktır.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 413 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?