Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz Olacaklar

WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu. Büyük oranda kullanıcı kaybeden WhatsApp gizlilik sözleşmesi hakkında yeni açıklamalarda bulundu. WhatsApp yaptığı açıklamalara göre sözleşme koşullarının kabul edilmesini ileri bir tarihe aldı. 15 Mayıs itibariyle sözleşmeyi kabul etmeyen kişilerin hesaplarına ne olacağı merak konusuydu bu durumu WhatsApp açıklıyor. 15 Mayıs tarihinde sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar kısa bir süre mesaj ve arama bildirimleri almaya devam edecek ancak uygulamadan mesaj okuyamayacak veya gönderemeyecek.

WhatsApp'ın yeni sözleşmesini kabul etmeyen hesaplar 120 gün WhatsApp tarafından 'pasif' olarak belirlenecek. 120 gün boyunca kullanıcılar yeni gizlilik sözleşmesini istedikleri zaman onaylayabilecekler ve WhatsApp'ı eskisi gibi kullanmaya devam edebilecekler. Ancak 120 günün sonunda sözleşme kabul edilmezse WhatsApp hesabı otomatik olarak silinecek. Yani hesap, tamamen ortadan kaldırılacak.

Diğer Başlıklar

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

E-Ticarette Fotoğraf ÇekimiE-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

Microsoft Hayatını Kaybeden Kişileri Konuşturacak Patent AldıMicrosoft hayatın kaybetmiş kişilerin bilgilerini kullanarak bir sohbet robotu yapmak için patent aldı.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Bu yazı 53 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?