Heweso

❝ Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz. ❞
Emerson

MENÜ

Web Tasarım Trendleri

Web siteleri hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir.

Gelişen teknoloji ile günden güne her şey değişebiliyor. Web siteleri de hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir. Genel görünüm web siteleri için en az içerik kadar önemlidir. 2020 yılının trendi olan sade ve kullanışlı web siteleri oldukça tercih edilmektedir. Web siteleri trendlere uygun olduğu takdirde ve SEO ayarları yapılınca arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir.

Web tasarım trendlerini takip etmek ve değişime ayak uydurmak önemlidir. İşte günümüzde web sitelerinin trendleri şöyledir:

  • Mobil kullanımının artması ile mobil uyumlu ve mobil kullanıma uygun içerikler.
  • Sitede animasyonların kullanılarak ziyaretçilerin dikkatinin çekilmesi.
  • Geometrik şekillere hareketler eklenmesi.
  • Sitenin amacına uygun ve cesur renkler kullanılması.
  • Siteye sosyal medya bağlantılarının eklenmesi.
  • Özgün ve gerçek görsellerin tercih edilmesi.

Heweso Web Tasarım ve Teknolojileri olarak bu trendlere uygun web sitelerini en kısa sürede teslim edecek şekilde yapmaktayız.

Diğer Başlıklar

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Bu yazı 347 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?