Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal Etmeyin

Web sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

Web sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir. Bu sebeple bazı püf noktalara değinmek gerekir. Konu ile ilgili GoDaddy bazı fikirler vererek küçük işletme sahiplerinin sitelerinin üst sıralarda yer almasının mümkün olduğunu belirtmiştir.

Web sitesinin düzenli bir şekilde yenilenmesi siteyi üst sıralara çıkarabilir. Ürün, hizmetler, iletişim bilgileri gibi değişen veya eklenmesi gereken kısımlar güncellenmeli ve müşteri odaklı olunmalıdır. Web sitenizde sosyal medya hesaplarınıza bağlantı vermeniz oldukça avantaj sağlamaktadır. Türkiye’de mobil kullanımın sürekli artmasını da göz önüne alırsak, web sitenizin mobil uyumlu olması da önemlidir.

Bunun dışında profesyonel e-posta kullanımı da önem taşımaktadır. İşletme adıyla uyumlu profesyonel e-posta kullanılması müşteri güvenini sağlamaktadır. E-posta da siteyi ön plana çıkarmak için gereklidir.

SEO ayarlarının doğru yapıldığına emin olunması gerekmektedir. SEO ayarları web sitelerinin en önemli unsurudur. Arama motorlarında öne çıkmak için gereklidir.

 

Diğer Başlıklar

Yeni Domain Uzantıları İle Marka İsminizi Kaptırmayınİsimtescil, ICANN onaylı yeni domain uzantısı Generic Top Level Domaine yönelik ortaya çıkan hak koruma programı TMCH hizmete sunuldu.

Pandemi Sonrası Dünyada Dijital Dönüşüm HızlandıKorona süreci boyunca dijital dünyaya daha fazla adapte olduk.

Kişisel Veriler Korunmazsa Ceza UygulanıyorDünya genelinde artan siber suçlar nedeni ile şirketlere vatandaşların bilgilerini koruma konusunda ciddi yaptırımlar uygulanmaya başlandı.

Türkiye ile Körfez Ülkeleri Arasında Sanal Ticaret Köprüsü OluşturulacakKörfez ülkeleri ile Türkiye arasında e-ticaret platformlarını etkileyecek sanal ticaret köprüsü kurulacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Bu yazı 577 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?