Heweso

❝ Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formül, müşterilere misafir ve çalışanlara insan gibi davranmaktır. ❞
Tom PETERS

MENÜ

Web Sitelerinin Günümüzdeki Önemi

Yaygınlaşan internet kullanımı ile hemen hemen her firma web sitesi kurmaya başlamıştır.

Web sitelerinin birçok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları şöyledir:

  • E-ticaret siteleri
  • Kurumsal web siteleri
  • Kişisel Siteler
  • Rezervasyon Siteleri
  • Haber Siteleri
  • Portal Siteler
  • Emlak Siteleri

Yapılan işe ya da web sitesinin amacına yönelik olarak bu web siteleri tercih edilir. Günümüzde çok fazla tercih edilen web siteleri, gelişen teknoloji ile daha fazla önem kazanmıştır. Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilir, firmanızı ya da kendinizi tanıtabilir, müşterilerinizle etkileşim de olup kolay istatistik oluşturabilirsiniz. Yaygınlaşan internet kullanımı ile hemen hemen her firma web sitesi kurmaya başlamıştır. İş dünyasında artan rekabet sayesinde web siteleri daha da önemli bir yer edinmiştir. Yaptığınız işin daha fazla insana ulaşması ve firmanızın daha fazla tanınması için web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Web siteleri sadece ürün satmak için değil markanızı ve kendinizi tanıtmanız için de oldukça önemli bir mecra haline gelmiştir. Dijital çağda olduğumuz bu dönemlerde artık internet sitenizin olması gereklilik haline gelmiştir. Heweso olarak markanıza ve yaptığınız işe uygun web siteleri tasarlamaktayız.

 

Diğer Başlıklar

Sosyal Medyaya Reklam Yasağı GeliyorÜlkemiz de yürürlüğe giren sosyal medya yasası neticesinde temsilci atamamış olan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına 19 Ocak Salı günü itibariyle reklam yasağı getirilecek.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

2021 Web Tasarım TrendleriPandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarMarkanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Bu yazı 308 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?