Heweso

❝ Hayat, ne olduğunuz değil, ne olmak istediğinizdir. ❞
Jose Orgeta Y GASSET

MENÜ

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Wakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Yeni yetenekler edinip kendinizi geliştirmeyi amaçlıyorsanız, engeller sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Son dönemde Corona virüs salgını nedeniyle birçok insan zamanını evinde geçirmektedir. Kişisel hijyenimize dikkat ettiğimiz gibi, kişisel gelişimimizi de önem vermeliyiz.  Aşağıda sizler için oluşturduğumuz fikirlere bir göz atın.

Tercümanlık / Online Çeviri
Çevirisi yapılacak belge elektronik ortamdan gönderil, müşteriniz ile yüz yüze gelmeden tercüme işlemi yapabilirsiniz. Dil bilginize güveniyorsanız bir internet sitesi açıp firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile size ulaşan firmalardan tercüme edilecek belgeleri alıp, çeviri işleminizi yapabilirsiniz. Bu biçimde hem müşteriniz yorulmaz hem de zamandan tasarruf edinilir.

E-ticaret
İnternetin ulaşabildiği her il ve ilçede mağazanız olduğunuzu düşünün. Hemen bir E-Ticaret sitesi açarak Mağazanızı internete taşıyıp satışlarınızı arttırın. Ürünleriniz mi yok? Başka bir firmanın bayisi olup ürünlerini stoksuz olarak internet sitenizde satabilirsiniz. Store Plus gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret site paketi satan firmalar ile iletişime geçip kolay ve hızlı yönetilebilir siteniz ile rekabete sizde katılabilirsiniz.

E-kitap Seslendiriciliği ve Yayıncılığı
Gün geçtikçe sesli kitaplar ülkemizde yaygınlaşmaktadır. İnsanlar ses tonunuzun güzel olduğuna dair söylemlerde bulunmuştur. İnternet üzerinden indirebileceğiniz ses kayıt programları ile okudunuz kitapları birde dış sesiniz ile okuyun. Hem eğlenceli hem de para kazanabileceğiniz bir tecrübe olacaktır. Seslendirdiğiniz kitapları Play Store ve Apple Store da yayınlayabilirsiniz.

Blog Yazarı Olun
Okuyucuları bilgilendirmek veya eğlendirmek amacıyla web sitenizde yazı yazarak para kazanmaya başlayın. Seyahat notları, Kişisel gelişim yazıları, sağlık & yaşam, vücut geliştirme ve çocuk eğitimi gibi yüzlerce konu hakkında makaleler yazarak para kazanmanız mümkün. Peki makale yazarak nasıl para kazanılır? Bunun birden fazla yolu vardır. Google Adsense reklamları, Satış ortaklığı (affiliate marketing), içerik pazarlama, tanıtım yazıları, reklam alanı kiralama ve hatta bloğun kendisini satmak bunlardan bazılarıdır.

İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanın
Oyun oynamayı seviyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız yayın açmak sizin için muhteşem bir fikir olacaktır. İçerik üreticileri günümüzde kendini ifade etmek, yaratıcılıklarını göstermek, bilgilerini paylaşmak veya oyunlarını sergilemek için canlı yayın yapmaya başlamışlardır. Video yayını sayesinde para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları abonelik ücreti, bağışta bulunanlar (donate) veya reklam ve işbirlikleridir. Günümüzde Twitch, mixer veya facebook gibi platformlar buna olanak sağlamaktadır.

Diğer Başlıklar

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

Bu yazı 1030 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?