Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Wakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Yeni yetenekler edinip kendinizi geliştirmeyi amaçlıyorsanız, engeller sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Son dönemde Corona virüs salgını nedeniyle birçok insan zamanını evinde geçirmektedir. Kişisel hijyenimize dikkat ettiğimiz gibi, kişisel gelişimimizi de önem vermeliyiz.  Aşağıda sizler için oluşturduğumuz fikirlere bir göz atın.

Tercümanlık / Online Çeviri
Çevirisi yapılacak belge elektronik ortamdan gönderil, müşteriniz ile yüz yüze gelmeden tercüme işlemi yapabilirsiniz. Dil bilginize güveniyorsanız bir internet sitesi açıp firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile size ulaşan firmalardan tercüme edilecek belgeleri alıp, çeviri işleminizi yapabilirsiniz. Bu biçimde hem müşteriniz yorulmaz hem de zamandan tasarruf edinilir.

E-ticaret
İnternetin ulaşabildiği her il ve ilçede mağazanız olduğunuzu düşünün. Hemen bir E-Ticaret sitesi açarak Mağazanızı internete taşıyıp satışlarınızı arttırın. Ürünleriniz mi yok? Başka bir firmanın bayisi olup ürünlerini stoksuz olarak internet sitenizde satabilirsiniz. Store Plus gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret site paketi satan firmalar ile iletişime geçip kolay ve hızlı yönetilebilir siteniz ile rekabete sizde katılabilirsiniz.

E-kitap Seslendiriciliği ve Yayıncılığı
Gün geçtikçe sesli kitaplar ülkemizde yaygınlaşmaktadır. İnsanlar ses tonunuzun güzel olduğuna dair söylemlerde bulunmuştur. İnternet üzerinden indirebileceğiniz ses kayıt programları ile okudunuz kitapları birde dış sesiniz ile okuyun. Hem eğlenceli hem de para kazanabileceğiniz bir tecrübe olacaktır. Seslendirdiğiniz kitapları Play Store ve Apple Store da yayınlayabilirsiniz.

Blog Yazarı Olun
Okuyucuları bilgilendirmek veya eğlendirmek amacıyla web sitenizde yazı yazarak para kazanmaya başlayın. Seyahat notları, Kişisel gelişim yazıları, sağlık & yaşam, vücut geliştirme ve çocuk eğitimi gibi yüzlerce konu hakkında makaleler yazarak para kazanmanız mümkün. Peki makale yazarak nasıl para kazanılır? Bunun birden fazla yolu vardır. Google Adsense reklamları, Satış ortaklığı (affiliate marketing), içerik pazarlama, tanıtım yazıları, reklam alanı kiralama ve hatta bloğun kendisini satmak bunlardan bazılarıdır.

İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanın
Oyun oynamayı seviyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız yayın açmak sizin için muhteşem bir fikir olacaktır. İçerik üreticileri günümüzde kendini ifade etmek, yaratıcılıklarını göstermek, bilgilerini paylaşmak veya oyunlarını sergilemek için canlı yayın yapmaya başlamışlardır. Video yayını sayesinde para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları abonelik ücreti, bağışta bulunanlar (donate) veya reklam ve işbirlikleridir. Günümüzde Twitch, mixer veya facebook gibi platformlar buna olanak sağlamaktadır.

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Bu yazı 258 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?