Heweso

❝ Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. ❞
Anonim

MENÜ

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleri

Her yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Her yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite’ in Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi. Yaklaşık 84.7 milyonluk nüfusumuzun %77.7’si (65.8 milyon) internet erişimine sahip ve nüfusumuzun %70.8’i (60 milyon) sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Türkiye kullanıcıları olarak günde ortalama 7 Saat 57 dakikamızı internette geçiriyoruz sosyal medyada geçirdiğimiz ortalama süre ise 2 Saat 57 dakika. Türkiye’ de 37,2 milyon kişi internetten alışveriş yaptı ve 2021’de yaklaşık 100 milyar ₺ E-Ticaret alışverişlerine harcandı.

İnternet kullanımın ciddi şekilde arttığı bu dönemde elbette internette ki varlığımız oldukça önemli hale geliyor. Heweso Web Tasarım olarak vizyonumuz müşterilerinin karlılıklarını her geçen gün daha fazla arttırmaktır. Sizler için tasarladığımız web sayfanız ile ülke genelinde tanınırlığınızı arttırarak işinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımız tarafından verilen sosyal medya tasarım ve danışmanlığı sayesinde sosyal medyada adınızı duyurabilirsiniz.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Bu yazı 341 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?