Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar Açıklandı

Türkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Türkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı. Chrome zirvedeki yerini korurken rakipleri de oldukça yükseliş yaşadı. Listelenen bu tarayıcılar içinde zirvedeki tarayıcı, yaygın kullanımı ile Google Chrome, ancak mobil cihazlarda da yaygın şekilde bulunan Samsung ve Safari gibi tarayıcılar da beklenin üstünde kullanım oranıyla karşımıza çıktı. Türkiye’de en fazla kullanılan tarayıcıların listesi şu şekildedir:

  • Google Chrome: %75
  • Safari: %10
  • Samsung Internet: %6,3
  • Opera: %2,1
  • Microsoft Edge: %1,4
  • Firefox: %1,2
  • Internet Explorer: %0,7

Diğer Başlıklar

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

E-Ticarette Fotoğraf ÇekimiE-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

Bu yazı 107 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?