Heweso

❝ Hayat, ne olduğunuz değil, ne olmak istediğinizdir. ❞
Jose Orgeta Y GASSET

MENÜ

SSL Sertifikası

SSL açılımı Secure Sockets Layer yani Güvenli Yuva Katmanı olarak tanımlanır.

SSL açılımı Secure Sockets Layer yani Güvenli Yuva Katmanı olarak tanımlanır. SSL Sertifikası, Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların verilerinin ve tüm bilgilerinin güvenliğinin sağlandığını belirtir. Eğer sitenizin SSL Sertifikası yoksa arama motorlarında ön sayfalarda çıkmayabilir ve sitede güvenli değil yazısı çıkar. Bu durum sitenizden alışveriş yapmak isteyen veya bilgilerini göndererek size ulaşmaya çalışan kullanıcılar da güven sorunu yaratır. SSL Sertifikasının yer aldığı web siteleri ise web adresini ziyaret ederek bu adresten yapılan tüm bilgi geçişlerinde kişilerin veri güvenliğini sağlayarak paylaşıma izin vermez. Kredi kartı bilgilerinden özel bilgilere her şey korunur.

En fazla kullanılan arama motoru Google, SSL sertifikasının arama motoru algoritması olmasını sağladı. Bu sayede sitenizde SSL sertifikası yoksa güvenli değil işaretlemesi oluşur. Ziyaretçiler için güvenli değil ibaresi bir engeldir. Sitenizin daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını ve ziyaretçilerin rahatlıkla gezinebilmesini istiyorsanız sitenize SSL sertifikası almanız gerekir. SSL sertifikası sayesinde siteniz ziyaretçilere güvenli olarak görünür bu durumda ziyaretçi sayısını arttırır ve sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşır. Bu sebeple yalnızca e-ticaret siteleri değil tüm web siteleri SSL sertifikasını almalıdır. Siteniz için gereken SSL sertifikasını alırken bir uzmana danışmalı ve yardım almalısınız. Heweso olarak sizler için sitenize uygun SSL sertifikasını almaktayız.

 

Diğer Başlıklar

Sosyal Medyaya Reklam Yasağı GeliyorÜlkemiz de yürürlüğe giren sosyal medya yasası neticesinde temsilci atamamış olan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına 19 Ocak Salı günü itibariyle reklam yasağı getirilecek.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

2021 Web Tasarım TrendleriPandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarMarkanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Bu yazı 314 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?