Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik Modeli

Online alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Online alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok. Sipariş edilen ürünün birkaç günde kapınıza kadar gelmesinin rahatlığı, alışveriş yapanların çoğu için gerçekten çok çekici.

Sürekli büyüyen bu e-ticaret sisteminde, abonelik hizmetine olan ilgi de hayli artmıştır. FORBES dergisinde yer alan bir makalede: “E-ticaret pazarındaki abonelik modeli son beş yılda her yıl %100’den fazla olacak şekilde büyüdü…” ve “Online Alışveriş yapanların %15’i genellikle aylık kutular aracılığıyla tekrarlanan bir şekilde ürün almak için bir veya daha fazla aboneliğe kaydolmuştur.

Üyelik aboneliği temelli işletmelerin başarılı olmasının parametreleri:

1)Alışveriş Kolaylığı: Müşterilerin sık kullandıkları ürünleri satın almak için vakit harcamaları gerekmez. Kredi kartıyla yıllık olarak ödeme yapıp abone hizmetlerine abone olabilirler. Bu sayede talep edilen ürün düzenli olarak kapınıza kadar gelir.

2)Marka Sadakati: Müşteriler belli bir markadan sürekli alışveriş yapıp memnun kaldığında farklı markaya geçmeleri pek muhtemel değildir. Bu hem marka müşterileri için hem de marka için güçlü bir kaynak olur.

3)Maliyet Tasarrufu: Yıllık satın alınan ürünlerde satıcılar müşterilere indirim sağlayabilirler. Böylece müşterilerinin ürün için daha az para ödemelerine yardımcı olurlar.

4)Ürün Özelleştirme: Bu markalar ürünleri sizin için özelleştirebilir. Çünkü bu tür markalarla aranızdaki ilişkinin uzun süreli olması beklenir.

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Bu yazı 208 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?