Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!

Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Microsoft Word, Excel, Powerpoint ve OneDrive gibi bütün Microsoft Office programlarını bir araya getiren Office 365 yerini Microsoft 365'e devredecek. Microsoft, kısa bir süre önce bir duyuru da bulundu. Yapılan duyuru da Office 365'in çok yakında Microsoft 365 olarak değişeceği açıklandı. Microsoft'un Office 365 adının değişeceği tarih ise 21 Nisan olacak. Ancak Microsoft'un yapacağı değişiklik bununla sınırlı kalmıyor.

Microsoft, Microsoft 365'in ücretlerini de duyurdu. Buna göre, ev kullanıcıları ayda 6,99 dolar ödeyerek Microsoft 365 kullanabilecek. Aile paketini almak isteyen kullanıcılar ise aylık 9,99 dolar ödeyerek Microsoft'un hizmetinden yararlanabilecek. Microsoft'un bir diğer açıklamasına göre Microsoft 365'e farklı hizmetler de ilave edilecek. Bu hizmetlerden yalnızca biri açıklandı.

Microsoft'un aile içi güvenlik uygulaması Microsoft Family Safety, Microsoft 365'e eklenecek ilk program olarak açıklandı. Bu program sayesinde aile bireyleri birbirlerinin konumlarını anlık olarak görebilecek. Bunun yanı sıra aile bireylerinin ekran başında geçirdikleri süre, yönetici kişi tarafından kolayca belirlenebilecek. Özellikle ebeveynler için kullanışlı bir yazılım olan Microsoft Family Safety'nin yanına ilerleyen zamanlarda yeni programların da eklenmesi bekleniyor.

 

Diğer Başlıklar

Yeni Domain Uzantıları İle Marka İsminizi Kaptırmayınİsimtescil, ICANN onaylı yeni domain uzantısı Generic Top Level Domaine yönelik ortaya çıkan hak koruma programı TMCH hizmete sunuldu.

Pandemi Sonrası Dünyada Dijital Dönüşüm HızlandıKorona süreci boyunca dijital dünyaya daha fazla adapte olduk.

Kişisel Veriler Korunmazsa Ceza UygulanıyorDünya genelinde artan siber suçlar nedeni ile şirketlere vatandaşların bilgilerini koruma konusunda ciddi yaptırımlar uygulanmaya başlandı.

Türkiye ile Körfez Ülkeleri Arasında Sanal Ticaret Köprüsü OluşturulacakKörfez ülkeleri ile Türkiye arasında e-ticaret platformlarını etkileyecek sanal ticaret köprüsü kurulacak.

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Bu yazı 436 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?