Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik Sundu

Bu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Bu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz. Microsoft’un yeni özelliği sayesinde, Android için geliştirilen SwiftKey ile Windows arasında entegrasyon oluşturulacak. Bu sayede akıllı telefonlar ile bilgisayarlar arasında metin ve bağlantı paylaşımı yapılabilecek.

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11 de bulunan Android ile olan entegrasyon en önemli özelliklerinden biriydi. Kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlayan bu özellik Windows 11 ile Windows 10'un en güncel sürümünde mevcut olacak. Artık kullanıcılar kendilerine metin ve bağlantı göndermek için e-posta göndermek zorunda değil. Microsoft sunduğu bu özellik ile Android ve Windows entegrasyonunun ilk adımlarından birini attı ancak bu gibi özellikler daha da artacak gibi görünüyor.

Diğer Başlıklar

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Bu yazı 93 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?