Heweso

❝ Arzu varsa çözümde vardır. ❞
Anonim

MENÜ

Kurumsal Web Tasarım Nedir

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Kurumsal web tasarımı, bir firmayı en iyi şekilde yansıtmaya çalışan web tasarımıdır. Firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir site yapılmalıdır. Kurumsal web sitesi yapılacak firmanın logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi, bulunduğu sektör gibi unsurlar gereken niteliklerdir. Markalaşma amacı güden her firma kurumsal web sitesi yapmalıdır. İmajını yansıtmak, potansiyel müşterilerine ulaşmak her firma için önemlidir. Bu hususta firmayı tanıtan ve imajını belirleyen web siteleri yapılmalıdır.

Sosyal medya butonları, iletişim formu, kurumsal SEO çalışması, Hakkımızda sayfası, responsive tasarım gibi özellikler kurumsal web sitelerinde bulunmalıdır. Heweso Web Tasarım sizler için tüm bu özellikleri ve daha fazlasını sunan web siteleri tasarlamaktadır. Markanızı ve kimliğinizi yansıtan istekleriniz doğrultusunda yapılan sitelerin firmanızın tanınması açısından büyük önemi vardır. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve yaptığınız işi sunabileceğiniz web siteleri sizler için avantaj sağlayacaktır.

Diğer Başlıklar

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Bu yazı 340 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?