Heweso

❝ Çok küçük bir başarı çok büyük bir plandan daha iyidir. ❞
Leon DUGUIT

MENÜ

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir. Bir web sitesi firmanızın kimliğini yansıtmaktadır. Firmanızı en etkili şekilde tanıtmak için hemen bir web sitesi yaptırmalısınız. Web sitesi sayesinde 7 / 24 internet ortamında ulaşılabilir olursunuz. Yeni kitlelere ulaşmak ve her yerden ulaşılabilir olmak önemli bir unsurdur.

Elbette farklı kitlelere ulaşmak her web sitesi ile mümkün değildir. Potansiyel müşterilerinize ve birçok kitleye ulaşmak için profesyonel bir web sitesi yaptırmalısınız. Profesyonel bir web sitesi doğru SEO altyapısı bulundurmalı, kullanıcı odaklı olmalı, kullanıcı memnuniyetini sağlamalı ve özgün içerikler barındırmalıdır. Çalışacağınız web tasarım şirketlerinde de bu unsurların olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca web siteniz danışmanlık desteği de almanızı öneririz.

Heweso Web Tasarım olarak verdiğimiz web tasarım hizmetleri şunları kapsamaktadır:

  • Araştırma ve rakip analizi
  • Web tasarımı planın yapılması
  • Web tasarım altyapısı - SEO çalışmaları - kodlama
  • Web tasarım işlemi ve içerik girişi
  • Kontrol ve onay işlemi
  • Yedekleme
  • Güncelleme çalışmaları
  • Teknik destek
  • Danışmanlık

Ayrıca firmamız fotoğraf ve video çekimleri de yaparak destek sağlamaktadır. Ürünlerinizin profesyonel fotoğraflarının olması web siteniz için oldukça önemlidir. Tüm bu hizmetlerimiz ve daha fazlasından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Başlıklar

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Bu yazı 253 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?