Heweso

❝ İşini erteleyen insan, işinin hiçbir zaman yapılmaması riskine giren insandır. ❞
Baudelarie

MENÜ

Instagram Yeni Rehber Özelliğini Sundu

Instagram Guides özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Instagram Guides özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Bu özellikten kısaca bahsetmek gerekirse instagram kullanıcılarının takipçileri için rehberler hazırlamasına olanak sağlanıyor. Instagram sürekli gelişerek kullanıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Guides özelliği de pek çok kişi için istenen bir özellik olarak yerini almıştır. Özellikle yakın zamanda birçok şekilde değişiklik yapan instagram sekmelerin yerini de değiştirdi. Bu güncellemeler kimileri tarafından beğenilirken kimileri ise eski sürümünü daha iyi buldu. Instagram rehberlik özelliği ile kullanıcıların takipçilerine özel rehberler yaratmasına ve öneri listesi oluşturmasına imkan veriyor.

Özellikle de fenomenler için çok kullanışlı olabilecek bu özellik sayesinde takipçileri için beğendikleri ürünleri, yeri veya kullanmayı sevdikleri herhangi bir şeyi liste haline getirebilecekler. Takipçiler de önerisini almak istedikleri kişilerin profil sayfasındaki Guides sekmesine giderek bu listelere bakabiliyor. Bu rehberler instagramın hikaye ve dm kısımlarından da paylaşılabilecek. Yeni eklenen bu Guides özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri ve sevdikleri hesapların önerilerine bakıp ilham alabilecekler.

Diğer Başlıklar

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Bu yazı 313 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?