Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

Instagram Yeni 60 Saniyelik Hikayeler Özelliğini Türkiye de Test Etti

60 Saniyelik Hikayeler özelliğini Türkiye de bazı kullanıcılar test edebiliyor.

60 Saniyelik Hikayeler özelliğini Türkiye de bazı kullanıcılar test edebiliyor. Tüm kullanıcılara ne zaman geleceği ise henüz belli değil. Instagram’ın yeni özelliği sayesinde hikayeler kapsamı genişleyecek ve kullanıcılar 60 saniyeye kadar hikayeler paylaşabilecek. Instagram’ın bir süredir çeşitli ülkelerde test ettiği bu özellik Türkiye’ye de geldi. Türkiye’de bir kullanıcının yaptığı paylaşımla ortaya çıkan bu gelişme yakında tüm kullanıcıların yararlanabileceğini göstermektedir.

Bu test programına dahil olan kullanıcılar bildirim alıyor. Aldıkları bildirim “Daha uzun hikayelerle tanış” şeklinde ve 60 saniyeye kadar hikaye paylaşılmasını sağlamaktadır. Instagram, bu özelliği ile ilgili henüz remi bir açıklama yapmadı. Özelliğin kesin olarak gelip gelmeyeceği dahi belirsiz fakat videolarla ilgili süreyi genişletme konusunda kararlı olan Instagram’ın bu özelliğini yakında sunacağını düşünüyoruz.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 436 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?