Heweso

❝ Başarı, yalnız sözlüklerde "çalışmadan " önce gelir. ❞
Anonim

MENÜ

Instagram, Hikaye Beğenme Özelliği Getirdi

Instagram yaptığı yenilikle kullanıcıları hikayeye tepki olarak mesaj atma durumundan kurtaracak.

Instagram yaptığı yenilikle kullanıcıları hikayeye tepki olarak mesaj atma durumundan kurtaracak. Bu özellik ile Instagram’da gönderi beğenir gibi hikaye beğenmek mümkün olacak. Şu an Instagram’da bir kişinin hikâyesini beğendiğinizde bunu göstermek için yalnızca hikâyeyle birlikte özel mesaj veya hızlı ifade göndermeniz gerekmektedir.

Instagram Başkanı Adam Mosseri bu durumu kolaylaştıracak güncellemenin geleceğini açıkladı. Açıklamaya göre hikâye görüntülerken artık mesaj gönderme seçeneğinin yanında küçük bir kalp seçeneği eklenecek. Bu seçeneğe tıklandığında bir gönderi beğenir gibi hikâye beğenmek mümkün olacak. Hikaye paylaşan kişi bu beğeniyle alakalı bildirim almayacak. Paylaşım yapan kullanıcı hikayesini beğenen kişileri görüntüleyebilecek. Hikaye görüntüleyenler sayfasına gelince beğenen kullanıcıların yanında küçük bir kalp işareti olacak. Bu özellik kullanıma açılmaya başladı.

Adam Mosseri, bu özellik ilgili açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:
“Buradaki amaç insanların birbirine daha fazla destek vermesini sağlamak fakat ayrıca özel mesajları biraz temizlemek. Yılbaşında mesajlaşmanın bizim için öncelik olduğunu söylemiştim ve bunun büyük bir parçası, sizin ve önem verdiğiniz kişiler arasındaki mesajlara odaklanmak.”

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 384 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?