Heweso

❝ Herkesin iki seçeneği vardır. Ya sevgiyle dolu oluruz... ya da korkuyla. ❞
Albert EINSTEIN

MENÜ

Hosting Nedir Ne İşe Yarar?

İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir.

İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir. İnternet sitesi kurmanın bazı temelleri vardır. Alan adı almak, site içeriğini bir sunucuya yüklemek ve gerekli tasarımları yapmak bu temellerdendir. İnternet sitesi üzerinden ziyaretçilerin göreceği verilerin bir yerde saklanması ve yayılabilir olması açısından sunucunun büyük önemi vardır. Bu noktada hosting hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.

Hosting, Barındırma hizmeti olarak tanımlanır ve internet sitesi sahiplerine bir sunucu verir. Site sahibi içeriği bu sunucuya yükler ve bu sayede internet sitesini ziyaret eden kullanıcılar her zaman bu içeriğe ulaşabilir. Hosting Web sitelerinin olmazsa olmazıdır. Heweso Web Tasarım olarak Hosting hizmetini sunmaktayız.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 392 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?