Heweso

❝ Başarı, yalnız sözlüklerde "çalışmadan " önce gelir. ❞
Anonim

MENÜ

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya Hazırlanıyor

Google´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Google’a ait olan anlık iletişim/mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor. Google yeni geliştirdiği Chats adlı uygulamayı Hangouts’un yerine geçirecek. Hangouts’un piyasadan kaldırılma sebeplerine gelecek olursak ilk önce rakip uygulamalarının milyarlar tarafından tercih edildiğini göz ardı etmemek gerek. Google, Hangouts uygulamasını yeteri kadar popülerleştiremedi ve rakiplerinin ardına düştü. Bu nedenle Hangouts yerine daha yeni ve gelişmiş olan Cheats uygulamasını getireceklerini duyurdular.

Hangouts ve Chats nasıl optimize edilecek?

Hangouts’un işletme versiyonunu kullanan kullanıcılar bundan sonra kullanmaya devam edemeyecekler. Sohbet arşivini ve diğer verilerine ulaşmak ve uygulamayı kullanmak isteyenler Google Chats’i yüklemek zorundalar.

Hangouts’un kişisel sürümü hala aktif ve giriş yapılabiliyor fakat servisin yakında devre dışı kalacağı uyarısı bizi karşılıyor. Verilerinizi almak, saklamak için veya son kez bir bakmak için hala kişisel versiyonundan giriş yapabilme şansınız var. Yakın bir zamanda o da kaldırılacak.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Bu yazı 340 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?