Heweso

❝ Zihin neyi alıyor ve neye inanıyorsa, onu başarabilir. ❞
Dr. Napoleon HILL

MENÜ

Google Artık Arama Sonuçlarında Instagram ve Tiktok Videolarına da Yer Verecek

En fazla kullanılan arama motorlarından biri olan Google, sosyal medya platformlarına arama sonuçlarında yer verecek.

En fazla kullanılan arama motorlarından biri olan Google, sosyal medya platformlarına arama sonuçlarında yer verecek. Daha önce Twitter ile anlaşarak arama sonuçlarında Twitter paylaşımlarını gösteren Google, aynı şeyi Instagram ve TikTok için de yapmayı planlıyor.

Google sözcülerinden biri, söz konusu sosyal medya mecralarındaki içeriklerin arama sonuçlarında gösterilmesi üzerine bu platformlarla görüşme halinde olduklarını ifade etti. Fakat bu özelliğin ne zaman arama motorunda görüleceği konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Google bu özelliğini uygulamaya geçirirse oldukça faydalı olabilir ve sosyal medya platformlarında yer almak daha önemli hale gelebilir. Bu sayede sosyal medya yönetimi oldukça önemli bir hal almaya devam edecektir.

Diğer Başlıklar

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Facebook, Saatler Süren Kesinti Hakkında Açıklama YaptıTarihinin en büyük kesintilerinden birini yaşayan Facebook, konu ile ilgili açıklamada bulundu.

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

Bu yazı 121 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?