Heweso

❝ Başarı, yalnız sözlüklerde "çalışmadan " önce gelir. ❞
Anonim

MENÜ

Facebook İsim Değişikliği Yapıyor

Teknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

Teknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor. Sadece sosyal medya platformu olmadığını göstermek adına bu değişikliğe başvuracak olan şirket 28 Ekim tarihinde isim değiştirmeyi planlıyor.

Özellikle son zamanlarda güvenlik açıklarıyla gündeme gelen ve kullanıcı güvenini kaybeden Facebook, yaşadığı skandalların getirdiği negatiflikten kurtulmak ve sadece sosyal medya platformu olmadığını göstermek için şimdilik açıklanmayan bir isimle ismini değiştirecek. Marka kimliğini yenileyecek olan şirket Instagram, WhatsApp gibi hizmetleriyle de daha fazla anılmış olacak. 2004 yılından beri Facebook olarak kurulmuş şirketin yeni ismi için oldukça merak söz konusu.

Diğer Başlıklar

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Bu yazı 109 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?