Heweso

❝ Küçük avantajların peşinden koşarken büyük başarılardan olabilirsiniz. ❞
Konfüçyus

MENÜ

E-Ticarette Fotoğraf Çekimi

E-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

E-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir. Profesyonel olarak çekilmiş ürün fotoğrafları ziyaretçileriniz için daha profesyonel ve göze hitap eden görünüm oluşturur. Ürünü daha iyi yansıtmak ve kullanıcılara ürünün detaylı halini göstermek için fotoğraf çekimi oldukça önemlidir. Ürün fotoğrafları çekilirken ışık, arkaplan gibi faktörler doğru ayarlanmalı ve ürünün parlaması engellenmelidir. Ayrıca fotoğraf çekimi profesyonel bir kişi gerçekleştirmelidir. Düzgün ürün fotoğrafları sitenizi ziyaret eden tüketicilere ürün hakkında detaylı ve doğru bilgi vermenizi de sağlar. Ürün fotoğrafları birçok açıdan çekilmeli, ürün temiz olmalı, güneş ışığından yararlanılmalı ve fotoğraf düzgün bir şekilde düzenlenmelidir. Bu hususta fotoğraflarınızı düzenleyecek kişinin de bu alanda uzman olması gerekmektedir.

Heweso Web Tasarım olarak e-ticaret siteleri için profesyonel ve alanında uzman kadromuz ile ürün fotoğraf çekimi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Titizlikle çekilen fotoğraflar doğru şekilde düzenlenir.

Diğer Başlıklar

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

Microsoft Hayatını Kaybeden Kişileri Konuşturacak Patent AldıMicrosoft hayatın kaybetmiş kişilerin bilgilerini kullanarak bir sohbet robotu yapmak için patent aldı.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Bu yazı 180 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?