Heweso

❝ Ben yaşayan bir sanatçıyım, sanat eserim de yaşamım. ❞
Suzuki

MENÜ

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir. Domain adınız kısa ve akılda kalıcı olmalıdır. Doğru bir domain adı markalaşma için sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Doğru bir domain adı için mutlaka uzman birinden destek almalısınız. Uzmanından destek almak bilgi edinmek ve daha doğru sonuca ulaşmak için oldukça önemlidir. Firmanız veya markanız için alacağınız domaini daha önce birinin alıp almadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi sizler için alanında uzman kişiler gerçekleştirebilir.

Domain alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususları şöyle sayabiliriz:

  • Veri gizliliğini korumalısınız
  • Kısa ve öz domain alın
  • Okunması ve yazması kolay alan adı tercih edin
  • Noktalama işareti ve rakamları tercih etmeyin
  • Domain alırken firmanızın geleceğini de düşünün
  • Araştırma yapın

Bu işlemleri Heweso Web Teknolojileri olarak sizler için en kapsamlı şekilde yapmaktayız. Müşterilerimiz için doğru alan adı sunarak markalaşma sürecinde büyük destekçiniz olmaktayız. Çorlu’ da bulunan Heweso Web Tasarım her bölgeye hizmet sunmaktadır.

Diğer Başlıklar

Sosyal Medyaya Reklam Yasağı GeliyorÜlkemiz de yürürlüğe giren sosyal medya yasası neticesinde temsilci atamamış olan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına 19 Ocak Salı günü itibariyle reklam yasağı getirilecek.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

2021 Web Tasarım TrendleriPandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Efsane Cuma Döneminde Türkiye de Online Alışveriş RekoruOnline alışveriş sayesinde insanlar kalabalık ortamlara girip kendilerini riske atmadan temassız ödeme ile ihtiyaçlarını alabildi.

Bu yazı 172 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?