Heweso

❝ İşini erteleyen insan, işinin hiçbir zaman yapılmaması riskine giren insandır. ❞
Baudelarie

MENÜ

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir. Domain adınız kısa ve akılda kalıcı olmalıdır. Doğru bir domain adı markalaşma için sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Doğru bir domain adı için mutlaka uzman birinden destek almalısınız. Uzmanından destek almak bilgi edinmek ve daha doğru sonuca ulaşmak için oldukça önemlidir. Firmanız veya markanız için alacağınız domaini daha önce birinin alıp almadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi sizler için alanında uzman kişiler gerçekleştirebilir.

Domain alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususları şöyle sayabiliriz:

  • Veri gizliliğini korumalısınız
  • Kısa ve öz domain alın
  • Okunması ve yazması kolay alan adı tercih edin
  • Noktalama işareti ve rakamları tercih etmeyin
  • Domain alırken firmanızın geleceğini de düşünün
  • Araştırma yapın

Bu işlemleri Heweso Web Teknolojileri olarak sizler için en kapsamlı şekilde yapmaktayız. Müşterilerimiz için doğru alan adı sunarak markalaşma sürecinde büyük destekçiniz olmaktayız. Çorlu’ da bulunan Heweso Web Tasarım her bölgeye hizmet sunmaktadır.

Diğer Başlıklar

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Bu yazı 1026 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?