Heweso

❝ "Yapamaz"lara kulak asarsanız hiçbir zaman yapamazsınız. ❞
David LLoyd GEORGE

MENÜ

Dijital Dünya

Gezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Dijital dünya artık herkes için. Gezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz. Özellikle Covid-19 salgınının olduğu bu dönemde kişisel korunma tedbirlerimizi alıyoruz. Bunların en başında sosyal izolasyon geliyor. Evlerimizde sağlıklı beslenip spor yaparak bağışıklık sistemimizi güçlendirebiliriz. Böylelikle virüsten korunmak için şahsi tedbirimizi almış oluruz.

Virüs nedeniyle evde kapalı kaldığımız bu günlerde yaşam şartlarımızda değişiklikler oldu. Alışılagelmiş şekilde her sabah evden okullarımıza iş yerlerimize çıkıp gidemiyoruz. Teknoloji sayesinde her zaman ve her yerde öğrenip eğlenebilmek mümkündür. Özellikle salgın yüzünden evde kaldığımız bu dönemde teknoloji bize dijital platformlardan dünyayı gezdirebiliyor.

Birçok sanatçı sosyal medya aracılığı ile hayranları ile buluştu. Ayrıca udemy gibi eğitim kanalları, kullanıcılarına özel indirimler yayımladı.

Büyük müzeler de ziyaretçilerini düşünerek kapılarını dijital platformlara açtı. Evlerimizde kalmamız gereken bu dönemlerde dünyanın önde gelen bilim, sanat, tarih ve kültür müzeleri de bu işe katıldı. Evden çıkmadan gezebileceğiniz bazı müzeler:

1)Londro British Museum: https://www.britishmuseum.org/collection
2)Roma Vatikan Müzesi: http://www.museivaticani.va/content/museivaticani/it/collezioni/catalogo-online.html
3)New York Metropolitan Museum: https://artsandculture.google.com/explore
4)Madrid Prado: https://www.museodelprado.es/en/the-collection/art-works
5)Paris Louvre: https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne

 

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Bu yazı 186 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?