Heweso

❝ Küçük avantajların peşinden koşarken büyük başarılardan olabilirsiniz. ❞
Konfüçyus

MENÜ

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın etti

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı. Dünya genelinde görülen virüs sebebi ile gıda satışlarının yanı sıra kolonya, hijyen ve medikal ürün satışları yapan e-ticaret sitelerinde büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kalabalık avm’lere gitmemek için insanlar e-ticaret sitelerine yöneldi. Özellikle kuru gıda ve kolonya siparişlerinde artış gözlendi. Dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar sitelere yöneldi. Virüs paniği ile artan satışlar ile e-ticarete olan talep arttı. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak hem virüsten korunma hemde ürünlerin hızlı teslimatı ile oldukça faydalı bir alışveriş yöntemidir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu bu dönemde e-ticaretten alışveriş yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Bu yazı 550 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?