Heweso

❝ Çok küçük bir başarı çok büyük bir plandan daha iyidir. ❞
Leon DUGUIT

MENÜ

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın etti

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı. Dünya genelinde görülen virüs sebebi ile gıda satışlarının yanı sıra kolonya, hijyen ve medikal ürün satışları yapan e-ticaret sitelerinde büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kalabalık avm’lere gitmemek için insanlar e-ticaret sitelerine yöneldi. Özellikle kuru gıda ve kolonya siparişlerinde artış gözlendi. Dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar sitelere yöneldi. Virüs paniği ile artan satışlar ile e-ticarete olan talep arttı. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak hem virüsten korunma hemde ürünlerin hızlı teslimatı ile oldukça faydalı bir alışveriş yöntemidir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu bu dönemde e-ticaretten alışveriş yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Diğer Başlıklar

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

Bu yazı 1071 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?