Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem Kazanıyor

Lokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Lokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor. Lokasyon, herhangi bir yer ya da konum ile beraber mevki olarak tanımlanır. Yerel üreticilerden alışveriş yapıldığında bulunan lokasyona göre arama oldukça önemlidir. E-ticaret ile birçok potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline şube açmış gibi olmak e-ticaret sayesinde mümkündür. Fakat arama motorlarında sitenizin öne çıkması hususunda konuma göre ayarlamalar da yapılmalıdır.

Siteniz bulunduğunuz konumda sizden alınacak ürünü aratanların karşısına daha önde çıkacaktır. Bu sebeple SEO ayarlarında bulunduğunuz konuma veya hizmet verdiğiniz konumlara uygun ayarlamalar yapabilirsiniz. Firmanız hem her yerden ulaşılabilir hem de asıl ulaşmanız gereken yerlere göre ayarlanmalıdır. E-ticarette veya kurumsal sitenizde bulunduğunuz konuma göre yapılan aramalarda daha fazla öne çıkabilirsiniz. Bu durum size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Diğer Başlıklar

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

Bu yazı 45 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?