Heweso

❝ Harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. ❞
Bruce BARTON

MENÜ

2021 Yılı E-Ticaret Verileri

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı. Yayınlanan raporda Ocak 2021 ve Haziran 2021 tarihleri arasındaki e-ticaret verileri paylaşıldı. Bu rapor 2020 yılının ilk 6 aylık verileri ile karşılaştırıldığında, E-ticarette 2021 yılının ilk 6 aylık döneminde bir önceki yıla oranla yaklaşık %75,6’lık bir artış yaşandığı görülüyor. 2021 yılı ilk 6 ay e-ticaret verilerinde sipariş adedinin %94,4’lük bir artışla 850,7 milyon siparişten 1 milyar 654 sipariş adedine yükseldiği görülüyor. Bu artışın önümüzdeki aylarda da artacağı düşünülüyor.

E-ticarete ilgi bu kadar yoğunken birçok firma e-ticaret stratejilerini geliştiriyor. Heweso Web Tasarım olarak müşterilerimize kazanç sağlayacak ve markalarını tanıtmaya yarayacak e-ticaret siteleri yapıyoruz. E-ticaret sitelerimizden örnekler görmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Başlıklar

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

Bu yazı 150 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?