Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

2021 Web Tasarım Trendleri

Pandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu. Bu durum pandemi bittikten sonra devam edecek gibi görünüyor. Çünkü çoğu kişi pandemi dolayısıyla tanıştığı e-ticaretin rahat ve karlı olduğunu görmüş oldu. Bu süreçte e-ticaret sitesi veya e-ticaret destekli web site tasarımı olmayan firmalar web tasarım firmalarına başvurdu. Tabi ki uzmanından destek almak oldukça önemlidir. Heweso olarak e-ticarete geçmek isteyen veya kurumsal web sitesi isteyen kullanıcılara istedikleri nitelikte web tasarımı yapmaktayız.

Bir dönem kapatılan işletmeler, satış yapamayan dükkanlar, alışverişe çıkamayan insanlar için e-ticaret siteleri oldukça önemli bir hal aldı. 2021 yılında da web siteleri ve e-ticaret sitelerine talep aynı olacaktır. 2021 yılı web trendlerinin en önemlisi özgün içerikli, güvenilir, hızlı yüklenen web tasarımları olacaktır. E-ticaretteki önemli unsurlardan biri olan ürün fotoğrafçılığı da daha gelişmiş olmalıdır. 2021 yılında daha minimal ve sade tasarımlar tercih edilecektir. Daha kullanıcı odaklı web tasarımları 2021 yılı için trend olacaktır. Görsellerin ön planda olduğu ve gerçek verilerden oluştuğu web siteleri ile kullanıcılara daha fazla güven sağlamak önemlidir.

Diğer Başlıklar

Sosyal Medyaya Reklam Yasağı GeliyorÜlkemiz de yürürlüğe giren sosyal medya yasası neticesinde temsilci atamamış olan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına 19 Ocak Salı günü itibariyle reklam yasağı getirilecek.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarMarkanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Efsane Cuma Döneminde Türkiye de Online Alışveriş RekoruOnline alışveriş sayesinde insanlar kalabalık ortamlara girip kendilerini riske atmadan temassız ödeme ile ihtiyaçlarını alabildi.

Bu yazı 120 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?